Eğitim

"Kullanıcı Katkısını Arttıran Eğitimlerle En Kısa Sürede En Yüksek Verime Ulaşın"

Projelerin Başarısında

Tartışmasız Koşul

Önemli beklentilerle çıktığınız yolda kullanıcı direnciyle karşılaşmayın, ERP çözümlerinizin yanlış ve eksik kullanımı nedeniyle beklentilerinizin altında kalmayın. Abaküs Bilişim Eğitim Hizmetleri ile yazılımların en doğru ve verimli kullanımlarını öğrenin, kullanıcılarınızı da başarıya ortak edin. Doğru eğitimlerle sağlam bir değişim yönetimi sürdürerek, gelişmenin en önemli koşulunu yerine getirin. Esnek eğitim programlarıyla işleriniz aksamadan en verimli çalışma yöntemlerini öğrenebilir ve kullandığınız çözümlerden en yüksek seviyede fayda sağlayabilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?

En yetkin danışmanlarımızın verdiği eğitimlerle, kullanıcıların çözümleri hızla benimsemelerini ve müşterilerimizin çözümlerden kısa sürede en yüksek verimi almalarını sağlıyoruz. Bu süreci kolaylaştıracak eğitim malzemeleri ve uygulamalar, örneklerle desteklenmiş eğitim içerikleriyle eğitim süresinin en verimli şekilde değerlendirilmesine yardımcı oluyoruz. Abaküs Bilişim'in uzman ekibi tarafından sağlanan eğitimlerin ardından çözümleri en uygun ve en yüksek faydayı sağlayacak şekilde kullanmayı öğrenmeniz iş yapış sürelerinizi önemli oranda azaltarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. 

Nasıl Yapıyoruz?

Şirketinizde uygulamaya alınacak çözümlerle ilgili kullanıcı eğitimlerini, ister sizin ofisinizde, isterseniz Abaküs Bilişim Eğitim Salonlarında veriyoruz. Eğitimlerimizi Abaküs Bilişim çözümleri konusunda uzman eğitmenler tarafından, sürekli güncellenen çözümlere göre yeniliyoruz. Katılımcılara interaktif bir ortam sağlayarak, eğitimden en yüksek yararı elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Kullanışlı, öğrenme sürecini hızlandıran eğitim malzemeleri sunuyoruz. Abaküs Bilişim tarafından geliştirilen çözümlerin bütün inceliklerini kullanıcılara aktararak, hızlı ve verimli bir uygulamaya olanak tanıyoruz.

BT teknolojileriniz ve kurumsal yazılımlarınız için tümleşik eğitim ve danışmanlık hizmetleri

Kullanmakta olduğunuz yazılımın, maximum performansla çalışabilmesi, verilerin teknolojik alt yapılarla güvenliğinin sağlanması,veri kaybının önlenmesi ve stabil çalışma ortamları noktasında,Abaküs Bilişim olarak eğitim hizmeti vermekteyiz.