PowerBI çözümleri

Herkese yönelik iş zekası ile veri destekli bir kültür oluşturun

Kurumsal ölçekte self servis analiz elde edin

Bireysel kullanıcılardan kuruluş geneline kadar ölçeklendirilebilen bir analiz platformu ile birden fazla çözümün getirdiği ek maliyeti, karmaşıklığı ve güvenlik risklerini azaltın.

Güçlü sonuçlar için güçlü araçları kullanma

Yüzlerce veri görselleştirmesi, yerleşik yapay zeka özellikleri, sıkı Excel tümleştirmesi ve önceden oluşturulmuş ve özel veri bağlayıcıları ile anlamlı içgörüler bulup bunları paylaşın.

Analiz verilerinizin korunmasına yardımcı olma

Sektör lideri hassasiyet sınıflandırması ve veri kaybı engelleme özellikleriyle verilerinizin dışarı aktarıldıklarında bile güvenli olmasını sağlayın.

Kuruluşunuzun her düzeyindeki tüm çalışanların en güncel analizlerden faydalanarak kendinden emin bir şekilde karar almasına olanak tanıyın.

Tek başına bir dev. Birlikte daha iyi.

Kuruluşunuzun tamamında yeniliği teşvik etmek amacıyla Power BI’ı Microsoft Power Platform, Office 365, Dynamics 365, Azure ve yüzlerce diğer uygulamaya bağlayarak güçlü uçtan uca işletme çözümleri oluşturun

Power Apps

Verilere kolayca bağlanan, mantık eklemek ve web, iOS ve Android cihazla için Excel benzeri ifadeler kullanan uygulamaları aylar değil saatler içinde oluşturun.

Power BI

İşlem yapılabilir içgörüler sağlayan ve iş sonuçları sunan etkileşimli, kapsamlı panolar ve raporlar oluşturmak için birçok kaynaktan verileri birleştirin.

Power Automate

Yüzlerce popüler uygulama ve hizmeti birbirine bağlayan kodsuz yaklaşım ile güçlü iş akışı otomasyonunu doğrudan uygulamalarınıza ekleyin.

Power Virtual Agents

Müşteri ve çalışanlarınızla rahat bir şekilde etkileşim kurmak için kolayca sohbet robotu oluşturun.Kodlama bilmeniz gerekmez.