Netoloji E-Flow Çözümleri

İşletmenizi Bugün, Yarın ve Gelecekte Destekleyin.

Bulut

Aylık bir lisans ücreti karşılığında E-Flow BPM Cloud’u uygulamaya geçirebilirsiniz. Böylece işletmeniz büyüdüğünde, E-Flow BPM çözümü de sizinle birlikte büyüyecektir.

Yerleşik

E-Flow BPM çözümünü ofisinizde yerleşik olarak uygulamaya almak da isteyebilirsiniz. İşletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak uygulama ortamları sunuyoruz.

Mobil

E-Flow BPM Mobil ile işletmenizi haraket halindeyken de yönetin ve tüm ekibinizi mobil hale getirin. Böylece, heryerden işinizi kontrol edebilir hale gelebilirsiniz.

İşinizin Değerini artırın

Qlikview, son kullanıcıların yönetim kokpitleri ve dashboard ortamlarında kurumsal performansı izleyebilecekleri, anlık sorgulama, raporlama ve OLAP analizi yapabilecekleri entegre bir iş zekası platformu sunmaktadır.

E-Flow BPM’de Kodlama Yok.

Süreçlerinizi hayata geçirmek için kod yazmayı bırakın! Bu sadece zor değil, aynı zamanda çok zaman alıcıdır. E-Flow Designer Suit ile görsel olarak süreçleri oluşturabilirsiniz. Böylece süreçler daha hızlı hayata geçer. E-Flow BPM kolay kullanımı ile iş süreçlerinizi rahatlıkla tasarlamanızı sağlar. Üstelik kodlama bilgisi gerektirmez.

E-Flow BPM Bulut.

Netoloji BPM E-Flow’u satın alabileceğiniz gibi artık
kiralayabilirsiniz. Bulutta sunulan Netoloji BPM Suite daha
çevik ve uyarlanabilir bir organizasyon oluşturmak için güvenli
bir yoldur. Kullanıcılar E-Flow’u her zaman güncel versiyonu
ile kullanılırlar.

E-Flow Mobil İşinizi Mobil Yaşam Tarzı ile Yönetin !

Mobil olduğunuzda işlerinizi daha hızlı yönetebilirsiniz. Ofis dışında süreçleriniz durmasın! Hareket halinde olmanız, işinizdeki başarınızı engellemesin.

Eğer bir işletme iseniz ve zaman sizin için önemliyse E-Flow tam size göre!